eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy TrójmiastoBrygadzista ds. Antykorozji

Kto szuka:

Muehlhan Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Brygadzista ds. Antykorozji

Lokalizacja:

Trójmiasto

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce Pracy: Stocznie w Trójmieście

Obowiązki:
  • Prowadzenie, organizowanie prac z uwzględnieniem przepisów BHP i PPOŻ
  • Nadzór nad terminami i właściwą jakością wykonanych prac
  • Bieżący nadzór nad podległymi pracownikami
  • Kontrolowanie jakości realizowanych projektów

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Umowę o pracę
  • Zdobywanie doświadczenia, szkolenia, certyfikaty
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-12

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Muehlhan Polska Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

Ostatni miesiąc wakacji przyniósł istotne zmiany w zakresie delegowania kierowców w transporcie drogowym. 19 sierpnia 2023 roku w życie weszły nowe przepisy Pakietu Mobilności, które zmieniają sposób rozliczania wynagrodzeń polskich ...

Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium RP, przedstawiony przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, koncentruje się aktualnie na formie zatrudnienia opartej na umowie o pracę. Nie ...

Dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji wzbudza nie tylko ciekawość, ale również obawę. Pewnie większości z nas w ostatnim czasie przemknęła przez głowę myśl - co w przyszłości stanie się z moją pracą? Na to pytanie oczywiście ...

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.