PracaOferty pracy PolkowiceNadsztygar (osoba dozoru wyższego) / Sztygar (osoba dozoru) w spec. elektrycznej

Kto szuka:

TIMLER ZEBiP inż. Mieczysław Timler

Nadsztygar (osoba dozoru wyższego) / Sztygar (osoba dozoru) w spec. elektrycznej

Lokalizacja:

Polkowice

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • wsparcie Naczelnego Inżyniera Firmy TIMLER w sprawowaniu nadzoru nad robotami elektrycznymi wykonywanymi przez Przedsiębiorstwo zgodnie z przepisami prawa górniczego i planem ruchu zakładu górniczego
  • kierowanie podległym zespołem pracowników
  • koordynowanie wszelkimi pracami zleconymi przez Naczelnego Inżyniera
  • współpraca z innymi komórkami w tym z działem BHP, Logistyki, projektantami itp
  • prowadzenie dokumentacji zmianowej i ruchowej zgodnie z przepisami górniczymi,
  • raportowanie postępu robót,
  • przestrzeganie bezpiecznych warunków pracy na terenie zakładów górniczych i egzekwowanie ich od pracowników

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe specjalistyczne -elektryczne, elektroniczne, automatyka,
  • stwierdzone kwalifikacje OUG osoby dozoru ruchu zakładu górniczego,
  • znajomość Prawa geologicznego i górniczego, specjalistyczna wiedza techniczna z zakresy elektryki, automatyki
  • prawo jazdy kat "B"
  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (mile widziane znajomość programu AutoCad oraz podstaw tworzenia dokumentacji projektowych)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność realizacji wyznaczonych celów,
  • umiejętność pracy w zespole, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • odpowiedzialność, wysoki stopień samodyscypliny, zaangażowanie w pracę
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat
  • pracę w zgranym i młodym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń podnoszących kwalifikacji, udział w targach branżowych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: TIMLER ZEBiP inż. Mieczysław Timler

branże: Zarządzanie

Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Artykuł podsumowuje Raport płacowy Sedlak & Sedlak dla firm produkcyjnych - wiosna/lato 2024, bazujący na danych zebranych od lutego do kwietnia 2024 roku. W badaniu uczestniczyło 561 zakładów produkcyjnych. Dominujące branże to FMCG (21%) ...