eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KonarzyceMECHANIK SAMOCHODOWY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODOWY

Lokalizacja:

Konarzyce

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0722

Obowiązki:

Prace przy rozbiórce aut.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne, kierunek: mechanik pojazdów samochodowych

Pozostałe wymagania:

  • - umiejętności z zakresu mechaniki pojazdów samochodowych, umiejętności cięcia palnikiem

Miejsce pracy: Łomżyńska 210H, 18-400 Konarzyce, powiat: łomżyński, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-08-27

do końca oferty: 34 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...

Lato to okres, w którym wielu, w końcu wolnych od obowiązków akademickich, studentów podejmuje pracę, aby podreperować swój budżet. Pracodawcy chętnie zresztą zatrudniają osoby posiadające status studenta, bo uznawane są one za ...

Dwa ostatnie miesiące roku to tradycyjnie już spore wyzwanie dla przedsiębiorców, ale również pracowników mierzących się z ogromnym wzrostem obciążenia pracą, szczególnie w handlu. Krajowa Sekcja Handlu NSZZ "Solidarność" już w ...

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.