PracaOferty pracy SuchowolaKIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (WYWROTKA 4-OSIOWA)

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (WYWROTKA 4-OSIOWA)

Lokalizacja:

Suchowola

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0582

Obowiązki:

Przewóz materiałów, kruszywa
Nadzorowanie załadunku oraz zabezpieczanie przewożonego ładunku
Codzienna obsługa, konserwacja i drobne naprawy

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. C + E

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy: 16-150 Suchowola, powiat: sokólski, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Pojawiły się najnowsze doniesienia o zarobkach, na które pracownicy IT mogli liczyć w minionym kwartale. Opracowanie zwraca również uwagę na dość ciekawe zjawisko, jakim jest wzrost liczby pracodawców oferujących pracę w IT, wskazując ...

Artykuł stanowi podsumowanie wyników Kompleksowego raportu płacowego wiosna/lato 2024. W badaniu wzięło udział 979 firm. Większość stanowiły firmy produkcyjne (57%). Najwięcej firm prowadziło swoją działalność na terenie województwa ...

Lato to okres, w którym wielu, w końcu wolnych od obowiązków akademickich, studentów podejmuje pracę, aby podreperować swój budżet. Pracodawcy chętnie zresztą zatrudniają osoby posiadające status studenta, bo uznawane są one za ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.