eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KorycinInżynier Produkcji

Kto szuka:

Bioagra Oil

Stanowisko:

Inżynier Produkcji

Lokalizacja:

Korycin

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie skutecznego prowadzenia procesów produkcyjnych.
  • Odpowiedzialność za koordynację, doskonalenie, usprawnianie oraz optymalizację procesów produkcji.
  • Wyjaśnianie i rozwiązywanie problemów technicznych.
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji.
  • Analizowanie procesu produkcji oraz udział w ulepszaniu i modernizacji istniejących rozwiązań technicznych i technologii; przeprowadzanie prób procesów produkcyjnych.
  • Planowanie zasobów niezbędnych do realizacji procesów produkcyjnych.
  • Wdrażanie procedur reagowania na niezgodności oraz zapobieganie ich występowaniu , m.in. poprzez okresowy przegląd efektywności wprowadzonych standardów i procedur reagowania na niezgodności.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: inżynieria produkcji, mechanika, elektryka, mechatronika).
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Znajomość zagadnień i narzędzi z zakresu Lean Manufacturing.
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.
  • Doświadczenie w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń - mile widziane.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i kursach.
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy.
  • Karta przedpłacona EDENRED.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Bioagra Oil

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

O dysproporcjach występujących pomiędzy zarobkami kobiet i mężczyzn jest ciągle głośno i nie ma w tym nic zaskakującego, skoro problem luki płacowej od lat nie traci na aktualności. Dobitnym tego potwierdzeniem są chociażby doniesienia ...

Branża IT słynie z dynamicznych wzrostów wynagrodzenia. W minionym i bieżącym roku zarobki programistów również rosły, ale w ostatnich kwartałach wyraźnie zaznaczyła się stabilizacja stawek oferowanych specjalistom. Co więcej, w ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Zbliża się koniec roku szkolnego i akademickiego. Wielu młodych ludzi już myśli o tym, żeby podjąć pracę, która pozwoli im wyjechać na wakacje czy dorobić z myślą o kolejnym roku na uczelni czy w szkole. Co wybrać - pracę dorywczą ...