eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy JasionkaTECHNIK OBIEKTU

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

TECHNIK OBIEKTU

Lokalizacja:

Jasionka

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/4283

Obowiązki:

Wykonywanie przeglądów okresowych i prewencyjnych
Dbanie o utrzymanie budynku w wymaganej sprawności technicznej
Prowadzenie konserwacji urządzeń
Diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii
Prowadzenie bieżącej dokumentacji wykonywanych prac

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Uprawnienia SEP GR. 1/2/3 E.Umiejętność czytania schematów elektrycznych, hydraulicznych itp.Doświadczenie na podobnym stanowiskuOgólna znajomość z zakresu HVAC, P.POŻ/ elektryka lub energetykaProaktywne podejście i umiejętności Złotej RączkiOferujemy: Zatrudnienie w oparciu o Umowę o prace Praca w godzinach 7:00- 15:00- 15:00- 23:00 od poniedziałku do piątku Darmowe konsultacje specjalistyczne dla wszystkich pracowników (psychologia, prawo, finanse, ekonomia, sprawy pracownicze) Możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.

Miejsce pracy: 36-002 Jasionka, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-22

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering

Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Pracownicy, którzy nie wykorzystali urlopu z poprzedniego roku, mają czas na jego odbiór tylko do 30 września. Przepisy prawa pracy są w tej kwestii jednoznaczne, a pracodawca, który nie zapewni pracownikowi możliwości skorzystania z ...