eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy JasionkaTECHNIK KONSERWATOR

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

TECHNIK KONSERWATOR

Lokalizacja:

Jasionka

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/4286

Obowiązki:

Prowadzenie drobnych prac remontowych
Dbanie o utrzymanie budynku w wymaganej sprawności technicznej
Prowadzenie konserwacji urządzeń
Wykonywanie drobnych prac stolarskich i ślusarskich
Prowadzenie bieżącej dokumentacji wykonywanych prac

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania:

  • UDT (II S , I S) do obsługi i konserwacji urządzeń dźwigowych, suwnic, wciągników, wciągarekelektryczne G-1E UDT do obsługi podestu ruchomegodo wykonywania okresowych przeglądów konserwacyjnych, kontroli stanu technicznego urządzeńdo prowadzenia dziennika konserwacji Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę Praca od poniedziałku do piątku- wyłącznie zmiany dzienne Możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku Prywatna opieka medyczna Darmowe konsultacje specjalistyczne dla wszystkich pracowników (psychologia, prawo, finanse, ekonomia, sprawy pracownicze).

Miejsce pracy: 36-002 Jasionka, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-22

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering

Pracownicy, którzy nie wykorzystali urlopu z poprzedniego roku, mają czas na jego odbiór tylko do 30 września. Przepisy prawa pracy są w tej kwestii jednoznaczne, a pracodawca, który nie zapewni pracownikowi możliwości skorzystania z ...

Lato to okres, w którym wielu, w końcu wolnych od obowiązków akademickich, studentów podejmuje pracę, aby podreperować swój budżet. Pracodawcy chętnie zresztą zatrudniają osoby posiadające status studenta, bo uznawane są one za ...

LinkedIn, globalna platforma biznesowa, przyciąga ponad miliard użytkowników z całego świata, z czego blisko 257 milionów zarejestrowanych jest tylko w Europie. Obecnie serwis ten obsługiwany jest w 26 językach, a zespół liczący prawie 20 ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.