eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Brzóza KrólewskaSTOLARZ BUDOWLANY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

STOLARZ BUDOWLANY

Lokalizacja:

Brzóza Królewska

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1055

Obowiązki:

Praca w zakładzie prefabrykacji na terenie Niemiec. Wykonywanie prac związanych z wytwarzaniem prefabrykatów żelbetowych i betonowych, demontaż i czyszczenie form, i przygotowanie form do zalewania betonem, inne prace stolarskie związane z procesem prefabrykacji.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Pracodawca wymagaa:- umiejętność pracy w grupie,- sumienność, rzetelność w pracy, - mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku lub chęci do nauki nowego zawodu,Firma oferuje: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z pełnym ubezpieczeniem, atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności). Kartę EKUZ. Zakwaterowanie w DE. Zapewniamy odzież roboczą oraz zaplecze narzędziowe. Transport na miejsce pracy jest zorganizowany przez firmę. Możliwość ubiegania się o rozliczenie Kindergeld, stałą opiekę biura podczas odbywania kontraktów,nie wymagamy znajomości języka niemieckiego.

Miejsce pracy: 37-307 Brzóza Królewska 737/A, powiat: leżajski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV,Praca w Niemczech.Pracodawca oferuje:- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z pełnym ubezpieczeniem, atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności).- Kartę EKUZ.- Zakwaterowanie w DE.- Zapewniamy odzież roboczą oraz zaplecze narzędziowe.- Transport na miejsce pracy jest zorganizowany przez firmę.- Możliwość ubiegania się o rozliczenie Kindergeld, stałą opiekę biura podczas odbywania kontraktów,- Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-19

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Branża IT słynie z dynamicznych wzrostów wynagrodzenia. W minionym i bieżącym roku zarobki programistów również rosły, ale w ostatnich kwartałach wyraźnie zaznaczyła się stabilizacja stawek oferowanych specjalistom. Co więcej, w ...

Dyrektywa 2023/970 zacznie obowiązywać od 7 czerwca 2026 roku. Już teraz organizacje powinny zacząć się przygotowywać na jej nadejście - zwłaszcza te zatrudniające ponad 150 pracowników. Na te firmy bowiem prawo nakłada najpoważniejsze ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Pracodawca powinien zgłosić pracownika do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego w ciągu 7 dni od nawiązania stosunku pracy. Jeśli pracownik ma wątpliwości czy pracodawca dokonał zgłoszenia, sam może to sprawdzić na ...

O tym, że dyskryminowanie płacowe mężczyzn jest spoko i innych problemach z definicją i liczeniem luki płacowej w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2023/970.