eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gniewczyna ŁańcuckaSTARSZY REFERENT

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

STARSZY REFERENT

Lokalizacja:

Gniewczyna Łańcucka

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1110

Obowiązki:

-sporządzanie akt oraz dokumentów
-porządkowanie i prowadzenie akt
-prowadzenie ewidencji sprawozdawczości
-organizowanie pracy biura

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa urządzeń biurowych

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)
  • średnie zawodowe

Zawód:

  • Pracownik biurowy (wymagany staż - lata: 3)

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania konieczne:1. Wykształcenie wyższe2. W przypadku wykształcenia średniego 3 lata doświadczenia w pracy biurowej3. Obsługa urządzeń biurowych Wymagania pozostałe:1. Doświadczenie w Resorcie Obrony Narodowej2. Znajomość specyfikacji pracy w wojsku

Miejsce pracy: 37-203 Gniewczyna Łańcucka 591, powiat: przeworski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: -podpisane cv oraz list motywacyjny-dokumenty potwierdzające kwalifikacje-oświadczenie kandydata o niekaralności (samodzielnie sporządzone oraz podpisane)Dokumenty bez podpisu nie będą uwzględnione w procesie rekrutacji.Sposób aplikowania:1. Dokumenty w zamkniętej kopercie należy składać w biurze przepustek w godz: 9.00-14.00 w Jednostce Wojskowej Gniewczyna Łańcucka 591 37-203 Gniewczyna Łańcucka z dopiskiem "Nabór na stanowisko Starszy Referent w Jednostce Wojskowej 4292", lub2. Drogą pocztową komplet dokumentów należy przesłać na adres jednostki :3 Batalion Strzelców Podhalańskich Jednostka Wojskowa 4292Gniewczyna Łańcucka 59137-203 Gniewczyna Łańcuckaz dopiskiem "Nabór na stanowisko Starszy Referent w Jednostce Wojskowej 4292".Termin składania dokumentów 9-20 września 2024 r.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA PRACOWNIK SERWISU Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA MASZYNISTA

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-10

do końca oferty: 49 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Administracja biurowa

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

W przypadku bycia zwalnianym trudno jest mówić o przywilejach, ale pracownicy, którzy będą obejmowani zwolnieniami grupowymi muszą pamiętać o tym, że nie jest to standardowy system rozstania z firmą. Osobom odchodzącym należy się ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Pojawił się najnowszy "Raport Trendów & Wynagrodzeń 2024", a w nim porcja informacji dotyczących m.in. pensji, na jakie mogą liczyć obecnie specjaliści zatrudnieni w sektorze budownictwa i nieruchomości. Opracowanie autorstwa ManpowerGroup ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że we wrześniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,3% wyższe r/r i wyniosło 7379,88 zł brutto. Względem sierpnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...