eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KrasneREGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Lokalizacja:

Krasne

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/4016

Obowiązki:

- opracowanie orza zarządzanie strategią sprzedaży w wybranym regionie Polski
- profesjonalne reprezentowanie firmy oraz dbałość o jej wizerunek
- budowanie długotrwałych relacji biznesowych z obecnymi Klientami i pozyskiwanie nowych
- negocjacje warunków współpracy, przygotowanie ofert, nadzorowanie realizacji zamówień
- udzielanie merytorycznego wsparcia, poprzez szkolenia i doradztwo techniczne
- uczestnictwo i reprezentacja firmy na Targach branżowych
- współpraca z Dyrektorem Handlowym w zakresie krótko i długoterminowej strategii sprzedażowej

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • PRAWO JAZDY KAT. B
  • OBSŁUGA KOMPUTERA I PAKIETU MICROSOFT OFFICE

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego Gotowość do pracy w terenie na obszarze kilku województw: WIELKOPOLSKIE, KUJAWSKO POMORSKIE, POMORSKIE, ZACHODNIOPOMORSKIE, LUBUSKIE, ŁUDZKIE. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży home- decor wyposażenia ogrodowego, mebli ogrodowych produktów sezonowychZnajomość specyfiki dystrybucji w kanale sieciowym hurtownie, markety DYA , znajomość nowoczesnych technik sprzedażowych i negocjacyjnych, zdolność analizy rynku oraz działań konkurencji, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, umiejętność utrzymania wysokich standardów obsługi klienta. Łatwość nawiązywania i utrzymania kontaktów handlowych, umiejętność prowadzenia negocjacji pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista, systematyczność odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja poracy

Miejsce pracy: 36-007 Krasne 25 D, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: CvWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-27

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

W 2023 roku mediana wynagrodzeń osób pracujących w Polsce wyniosła 7 144 PLN i była wyższa o 887 PLN niż w roku ubiegłym (o 14,2%). Niestety dysproporcje między zarobkami kobiet i mężczyzn nadal są bardzo widoczne. Podobnie jak w latach ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Trwa sezon na pracę sezonową. Wiele osób korzysta z tej formy zgromadzenie dodatkowych oszczędności i zdobycia doświadczenia w rożnych branżach. Dla uczniów i studentów to często pierwsze zetknięcie z rynkiem pracy w ogóle. Eksperci HR ...

Jeszcze nie tak dawno początkujący specjaliści IT mogli wybierać spośród skierowanych do nich ogłoszeń. Pracy dla juniorów nie brakowało, a oferowane im wynagrodzenia były atrakcyjne względem przeciętnych. Obecnie siły na rynku pracy ...