eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracyRegionalny Kierownik Sprzedaży

Kto szuka:

GLOBAL FOOD HYGIENE D. URBAŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Stanowisko:

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Lokalizacja:

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OBOWIĄZKI:
  • Realizacja strategii sprzedażowej Global Food Hygiene
  • Rozwój sieci sprzedaży w podległym regionie
  • Nawiązywanie długofalowych relacji z klientami
  • Realizacja planów sprzedaży i celów jakościowych
  • Sporządzanie ofert i kalkulacji również pod zapytania przetargowe
  • Analiza rynku i konkurencji
  • Raportowanie bieżących wyników regionu w systemie CRM
  • Dbanie o profesjonalny wizerunek firmy

Wymagania stawiane pracownikowi:

WYMAGANIA:
  • Wysokie umiejętności komunikacji
  • Duża samodzielność oraz dbałość o jakość wykonywanej pracy
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej zapewniająca realizację powierzonych zadań
  • Zdecydowanie w działaniu, nastawienie na realizację celów
  • Umiejętność budowania relacji
  • Umiejętność negocjacji
  • Umiejętności analityczne
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość pakiet MS Office (Word i Excel)
  • Szybka przyswajalność nowych informacji
  • Doświadczenie w handlu
  • Mile widziana doświadczenie w branży środków ochrony indywidualnej
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Gotowość do realizacji zadań poza miejscem zamieszkania
  • Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

OFERUJEMY:
  • Umowę o prace lub kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Praca hybrydowa
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji
  • Pakiet MultiSport dla Ciebie i twoich najbliższych
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Niezbędne narzędzia pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-07

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: GLOBAL FOOD HYGIENE D. URBAŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

branże: Sprzedaż

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Miniony rok branża automotive może zaliczyć do udanych. Prognozy na najbliższą przyszłość nie są już jednak tak optymistyczne, co nie pozostaje bez wpływu na poziom zatrudnienia w sektorze. Nie oznacza to jednak, że pracodawcy porzucili ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w styczniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7768,35 zł brutto. Względem grudnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...