eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy › Operator żurawia samojezdnego

Kto szuka:

Nowak-Mosty Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator żurawia samojezdnego

Lokalizacja:

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Miejsce pracy południowa Polska - woj. śląskie, małopolskie, podkarpackie, opolskie, świętokrzyskie, dolnośląskie, lubuskie (możliwość pracy w delegacji)

  • realizacja prac transportowych i załadunkowych,
  • przestrzeganie obowiązujących procedur instrukcji i regulaminów,
  • prace związane z zapewnieniem ciągłości produkcji,
  • praca na żurawiu samojezdnym LIEBHERR LTM 1030-2.1.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • uprawnienia na operatora żurawia samojezdnego,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność, sumienność,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • prawo jazdy kat. B, C.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo,
  • współudział w odważnych przedsięwzięciach inżynieryjnych,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia grupowego,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • odzież roboczą,
  • posiłki regeneracyjne – w okresie zimowym,
  • pokrycie kosztów zakwaterowania w trakcie pobytu za zorganizowanych budowach.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Specjalista Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Sprzedawca Maszyn Budowlanych

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-27

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Nowak-Mosty Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • Delegowanie kierowców po zmianach. Jak ich rozliczać?

    Delegowanie kierowców po zmianach. Jak ich rozliczać?

    Ostatni miesiąc wakacji przyniósł istotne zmiany w zakresie delegowania kierowców w transporcie drogowym. 19 sierpnia 2023 roku w życie weszły nowe przepisy Pakietu Mobilności, które zmieniają sposób rozliczania wynagrodzeń polskich ...

  • Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Hays wraz z kancelarią Baker McKenzie prezentują wnioski z raportu "Wynagrodzenia - największe tabu polskiego rynku pracy?" Pytanie zawarte w tytule opracowania dość wyraźnie nakreśla tendencję zaznaczającą się nad Wisłą - od jawności ...

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • Dla kogo wyjazd do sanatorium z ZUS?

    Dla kogo wyjazd do sanatorium z ZUS?

    W I kwartale 2023 roku z rehabilitacji leczniczej na koszt ZUS skorzystało ponad 16 tys. osób w skali kraju. W 2022 roku wyjechało do sanatorium lub rehabilitowało się w miejscu zamieszkania prawie 50 tys. osób. Komu przysługuje sanatorium z ...

  • Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    W roku 2024 płaca minimalna, podobnie jak w obecnym, wzrośnie dwukrotnie od stycznia oraz od lipca. Podwyżka ta będzie miała charakter rekordowy, bo sięgnie odpowiednio ponad 20% w stosunku do roku 2023.