PracaOferty pracy Korniaktów PółnocnyMONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH--PRACOWNIK BUDOWLANY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH--PRACOWNIK BUDOWLANY

Lokalizacja:

Korniaktów Północny

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0765

Obowiązki:

Skręcanie konstrukcji stalowych, prace ogólnobudowlane, prace porządkowe.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz uprawnienia na obsługę maszyn budowlanych.

Miejsce pracy: 37-114 Korniaktów Północny 25A, powiat: łańcucki, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: skierowanie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA FRYZJER DAMSKI Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA OPERATOR BASENU-551

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-10

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

- Dwie podwyżki płacy minimalnej w tym samym roku nigdy więcej nie powinny mieć miejsca – przekonują przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie. Podwyżka, która ma miejsce w lipcu 2024 jest symboliczna, bo to ...

Miniony rok branża automotive może zaliczyć do udanych. Prognozy na najbliższą przyszłość nie są już jednak tak optymistyczne, co nie pozostaje bez wpływu na poziom zatrudnienia w sektorze. Nie oznacza to jednak, że pracodawcy porzucili ...

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Dokładne określenie wynagrodzenia na danym stanowisku jest bardzo istotne dla organizacji, a w szczególności dla osób zajmujących się rekrutacją nowych pracowników. Dynamiczny rynek pracy oraz pojawianie się na nim przedstawicieli nowego ...