eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy BabicaKierownik Robót Tunelowych

Kto szuka:

MOSTOSTAL WARSZAWA S.A.

Stanowisko:

Kierownik Robót Tunelowych

Lokalizacja:

Babica

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • Nadzorowanie prac tunelowych,
  • Realizacja planu robót zgodnie z harmonogramem,
  • Zapewnienie bezpieczeństwa i koordynacja pracy zespołu,
  • Kontrola jakości wykonywanych prac tunelowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • Doświadczenie w realizacji min. 1 zadania polegającego na budowie tunelu drogowego metodą górniczą lub TBM o długości min. 500 m od rozpoczęcia robót do ich zakończenia lub potwierdzenie min. 36 miesięcy pracy przy budowie jednego, dwóch lub trzech tuneli o łącznej długości powyżej 1000 m metodą górniczą lub TBM na stanowisku Kierownika Budowy lub Kierownika Robót Mostowych budowy tunelu,
  • Umiejętna organizacja pracy własnej i podległego zespołu,
  • Doświadczenie w pracy w zespole międzynarodowym,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną komunikację,
  • Precyzja i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Umiejętności analityczne,
  • Zdolność do pracy pod presją,
  • Umiejętność współpracy w zespole.

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Pracę w renomowanej firmie - jednej z najlepszych spółek budowlanych w Polsce – laureata rankingu POLAND'S BEST EMPLOYERS 2022,2023 i 2024,
  • Proces wdrożenia do firmy zainaugurowany przez dzień adaptacyjny w centrali w Warszawie,
  • Formę zatrudnienia: kolejno okres próbny, umowę na czas określony, umowę na czas nieokreślony,
  • Stabilne zatrudnienie – możliwość długofalowej współpracy przy kolejnych projektach realizowanych przez firmę,
  • Możliwość rozwoju oraz awansu w firmie tworzonej przez ludzi z pasją – wielu naszych kierowników budów i kontraktów oraz koordynatorów i kierowników zespołów pochodzi z awansów wewnętrznych,
  • Transparentny system premiowy,
  • Pracę w zróżnicowanym zespole (pod względem doświadczenia, wieku i płci),
  • Atmosferę budującą zaangażowanie – konkursy z nagrodami i inicjatywy wewnętrzne dla pracowników takie jak konkurs na zdjęcia z wakacji, konkurs na zdjęcia świątecznej dekoracji biura, konkursy ekologiczne, ponadto obchodzimy m.in. Dzień Budowlańca, Tydzień Bezpieczeństwa,
  • Pracę w organizacji dla której bezpieczeństwo pracowników jest priorytetem – jesteśmy jednym założycieli i aktywnym członkiem Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie, ,
  • Połączenie tradycji (wieloletniej historii na polskim rynku) z nowoczesnością (jesteśmy szeroko zaangażowani we wdrażanie BIM i technologii cyfrowych),
  • Możliwość pracy zdalnej w wymiarze 4 dni w miesiącu.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-09

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: MOSTOSTAL WARSZAWA S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...

Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...

Absencja jest powszechnym problemem wśród pracowników produkcyjnych. W artykule omówiono potencjalne źródło tego zjawiska oraz przedstawiono metody radzenia sobie z nim. Podkreślono rolę atrakcyjnych systemów wynagrodzeń, które mogą ...

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.