eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Okonin › ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI

Lokalizacja:

Okonin

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0520

Obowiązki:

Obsługa programu księgowo - kadrowego.
Obsługa programu Płatnik Praca na dokumentach poprzez:
- segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju;
- sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym;
- sprawdzanie zapisów kont rozrachunkowych oraz uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcami;
- wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego zadekretowanych dokumentów;
- kompletowanie dowodów księgowych stanowiących podstawę wystawiania dokumentów korygujących; - przygotowywanie korespondencji z kontrahentami, urzędami i bankami;
- wypełnianie formularzy podatkowych i sporządzanie zestawień finansowych na podstawie zapisów księgowych;
- archiwizowanie dowodów księgowych;
Organizowanie stanowiska pracy z uwzględnieniem zasad BHP i ochrony ppoż., ochrony środowiska i ergonomii.

Praca w godz.: 8:00 - 16:00 / 12:00 - 20:00

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • biegła obsługa komputera (internet, Microsoft Office)

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe 4-letnie

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie w kierunku rachunkowość i finanse.Mile widziana : - znajomość programu Płatnik; - znajomość prawa podatkowego/prawo pracy i ubezpieczeń społecznych; - znajomość obsługi programu ENOVA. Chęci do pracy w takim zawodzie. Chęci ciągłej nauki i doskonalenia zawodowego. Dobra komunikacja oraz umiejętność współpracy ze współpracownikami.Miła aparycja.

Miejsce pracy: 39-100 Okonin 19a, powiat: ropczycko-sędziszowski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: -Pośrednicy realizujący ofertę: EDK/JP

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-21

do końca oferty: 53 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Finanse