eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Płońsk › Inżynier Budowy

Kto szuka:

WALMAR INWESTYCJE Sp. z o.o.

Stanowisko:

Inżynier Budowy

Lokalizacja:

Płońsk

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • Planowanie i organizacja robót wspólnie z kierownikiem robót;
  • Kontrola nad poprawnym wykonywaniem zadań przez pracowników i podwykonawców;
  • Przygotowanie i kompletowanie dokumentacji BHP budowy;
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników zespołu;
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań;
  • Opracowanie harmonogramu dostaw materiałów;
  • Kontrola dostaw materiałów;
  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej;
  • Przygotowanie codziennych raportów z wykonywanych prac;
  • Załatwianie spraw urzędowych w terenie.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (kierunek Inżynieria Środowiska);
  • Lubisz pracować w różnorodnym zespole;
  • Chcesz się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności;
  • Jesteś samodzielna (-y) i odpowiedzialna (-y), potrafisz organizować pracę sobie i innym;
  • Jesteś komunikatywna (-y) i masz pozytywne nastawienie;
  • Potrafisz obsługiwać oprogramowanie typu Microsoft Office, AutoCAD;
  • Jesteś gotowy do pracy w delegacji i do relokacji po zakończonym projekcie;
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i jakości pracy;
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon oraz zakwaterowanie);
  • Pokrycie kosztów zakwaterowania w trakcie pobytu na zorganizowanych budowach;
  • Współpraca z renomowanymi kontrahentami;
  • Szkolenia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA IT - Project Manager Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Krawiec / Krawcowa

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-01

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: WALMAR INWESTYCJE Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura