eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Płock › Technik obiektu

Kto szuka:

STRABAG PFS

Stanowisko:

Technik obiektu

Lokalizacja:

Płock

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • bieżąca eksploatacja, konserwacja instalacji i urządzeń budynkowych: instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, klimatyzacyjne, grzewcze, wentylacyjne (Galeria Mosty)
  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń
  • usuwanie awarii
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • raportowanie zgodnie z procedurami

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe/średnie o kierunku technicznym
  • doświadczenie zawodowe w obsłudze technicznej obiektów wielkopowierzchniowych
  • znajomość budowy, obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, niskoprądowych, systemów BMS
  • uprawnienie energetyczne zakresie eksploatacji urządzeń Gr.1 powyżej 1 kV
  • umiejętność diagnozowania przyczyn awarii
  • umiejętność pracy w zespole, praca w systemie zmianowym: 7:00-15:00/13:00-21:00
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane), zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji
  • opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, szkolenia, Multisport
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Firma oferuje:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.