PracaOferty pracy Płock › Stażysta / Stażystka w Dziale Technicznym

Kto szuka:

Urząd Dozoru Technicznego

Stanowisko:

Stażysta / Stażystka w Dziale Technicznym

Numer referencyjny:

66.1/01/06/2024

Lokalizacja:

Płock

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Kluczowe obowiązki:
  • Wsparcie pracy działu technicznego (i ew. laboratoryjnego).
  • Weryfikacja kompletności dokumentacji technicznej.
  • Zapoznanie się z procesem inspekcji urządzeń technicznych, w tym obserwacja czynności w terenie.
  • Wspomaganie zadań związanych z obiegiem dokumentacji technicznej i bieżącą obsługą sekretariatu.
  • Wsparcie zadań związanych ze sprawdzaniem i przedłużaniem kwalifikacji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania:
  • Zgłoszenia od studentów lub absolwentów studiów wyższych.
  • Mile widziane uprawnienia NDT.
  • Znajomość j. angielskiego.
  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz łatwość nauki systemów.
  • Szybkość uczenia się i przyswajania dużej ilości informacji.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, otwartość na zamiany.
  • Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  1. Odpłatną współpracę (zatrudnienie w ramach umowy o pracę).
  2. Możliwość rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności oraz zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, w firmie o 110-letniej tradycji, nastawionej na innowacje i doskonalenie w zakresie nowoczesnych technologii badawczych.
  3. Współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów.
  • umowę o pracę
  • dofinansowanie do wczasów
  • opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • Profesjonalne szkolenia i kursy językowe
  • ubezpieczenie na życie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-24

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Urząd Dozoru Technicznego

branże: Edukacja / Praktyki / Staże