eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy PłockKoordynator odbioru odpadów

Kto szuka:

Partner Sp. z o.o. Sp. K

Stanowisko:

Koordynator odbioru odpadów

Lokalizacja:

Płock

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie i nadzór nad pracą oddziału.
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz, współpraca z Urzędami.
  • Prowadzenie spraw związanych z realizacją umów na odbiór odpadów w ramach miejskiego/gminnego systemu gospodarowania odpadami,
  • Przeprowadzenie postępowania wyjaśniającego w sprawie naliczenia kar za nieprawidłowości w realizacji umów
  • Nadzorowanie procesu reklamacji i analiza prawidłowego przebiegu tego procesu
  • Budowanie współpracy z klientami.
  • Tworzenie raportów do Zarządu.
  • Nadzór nad wykonywaniem kontraktów.
  • Zarządzanie, nadzorowanie, szkolenie i organizowanie pracy podległym pracownikom.
  • Prowadzenie rekrutacji, wdrażanie, szkolenie nowych pracowników.
  • Przygotowywanie grafików, rozliczeń godzinowych;
  • Zarządzanie zespołem, współpraca z Zarządem.
  • Nadzorowanie efektywnego wykorzystywania istniejących zasobów.
  • Monitorowanie i kreowanie najwyższych standardów pracy oraz jakości usług.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe -zarządzanie, logistyka lub pokrewne.
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności zarządcze (osobowości lidera, umiejętności delegowania zadań, mierzenia wyników).
  • Samodzielności i kreatywności w realizacji powierzonych zadań.
  • Wysoki poziom asertywności i zdolności komunikacyjnych.
  • Umiejętność ustalania priorytetów, podejmowania decyzji oraz kierowania zespołem.
  • Sumienności, lojalności i dyskrecji.
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Szansę na rozwój zawodowy.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności.
  • Pakiet świadczeń socjalnych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-09

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Partner Sp. z o.o. Sp. K

branże: Rolnictwo / Leśnictwo / Ochrona środowiska

Jak wynika z danych GUS, tylko w I. półroczu 2023 r. zgłoszono 28 400 osób poszkodowanych w wypadkach przy pracy, czyli o 1,8% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Zwiększyła się również liczba poszkodowanych przypadająca ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń, w 2023 roku uczestniczyło 80 290 osób. 75% uczestników mieszka w miastach powyżej 100 000 mieszkańców, 74% ma wykształcenie wyższe, a 84% jest zatrudnionych w firmach prywatnych. W artykule ...