eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy PłockElektryk - pomiarowiec

Kto szuka:

Grupa590

Stanowisko:

Elektryk - pomiarowiec

Lokalizacja:

Płock

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Ze względu na zwiększenie zakresu prac na projektach budowlanych GC Energy, poszukujemy osoby na stanowisko Elektryk - pomiarowiec

Miejsce pracy: Płock (rafineria)

Zapewniamy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, wymaganych kompetencji i efektywności,
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe NNW
  • darmowe zakwaterowanie w mieszkaniach prywatnych (pokoje 2-osobowe)
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • nowoczesne narzędzia i wyposażenie
  • stałą opiekę koordynatora

Zakres odpowiedzialności:

  • wykonywanie pomiarów diagnostycznych i uruchamianie urządzeń, instalacji i układów elektroenergetycznych
  • wykonywanie przeglądów, konserwacji i naprawa urządzeń elektroenergetycznych
  • obsługa oprogramowania dedykowanego do urządzeń pomiarowych
  • sporządzenie dokumentacji (w tym protokołów) z przeprowadzonej diagnostyki

Wymagania stawiane pracownikowi:

  •  min. 5 lat doświadczenia w wykonywaniu robót z zakresu diagnostyki kabli nN i SN w tym lokalizacji uszkodzeń linii kablowych
  • doświadczenie z zakresu diagnostyki transformatorów, rozdzielnic SN, wyłączników itp.
  • znajomość zagadnień związanych z analizą jakości zasilania, badań termowizyjnych, analizy poziomu bezpieczeństwa urządzeń elektroenergetycznych
  • doświadczenie w wykonywaniu pomiarów instalacji elektrycznych w kontekście ochrony przeciwporażeniowej
  • biegłość w obsłudze sprzętu pomiarowego w tym DOBLE, b2HV, INTERENG, PHENIX, FLUKE, MEGGER oraz komputera i oprogramowania narzędziowego
  • posiadanie ogólnej wiedzy technicznej w zakresie eksploatacji maszyn i urządzeń elektrycznych
  • umiejętność rozwiązywania problemów w sytuacjach awaryjnych
  • znajomość zasad bezpieczeństwa przy wykonywaniu pomiarów i rozruchów
  • uprawnienia eksploatacyjne i pomiarowe powyżej 1kV
  • rzetelność

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień związanych z pomiarami wyładowań niezupełnych
  • biegła znajomość języka angielskiego lub włoskiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-20

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: Grupa590

branże: Produkcja / Przemysł

Wraz z początkiem lipca bieżącego roku wzrosła w naszym kraju płaca minimalna. Najnowszy Raport Płacowy Antal dowodzi jednak, że na wyższe wynagrodzenia liczyć mogą nie tylko ci, którzy zarabiają najmniej. Podwyżki, sięgające średnio ...

Dokładne określenie wynagrodzenia na danym stanowisku jest bardzo istotne dla organizacji, a w szczególności dla osób zajmujących się rekrutacją nowych pracowników. Dynamiczny rynek pracy oraz pojawianie się na nim przedstawicieli nowego ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w listopadzie 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,8% wyższe r/r i wyniosło 7670,19 zł brutto. Względem października 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.