PracaOferty pracy Piotrków Trybunalski › Operator Wózka Widłowego

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja:

Piotrków Trybunalski

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Oferta:

  • Nowe Wyższe Stawki:

- Stawka godzinowa od 1.08.2024: 31,50 zł brutto

- Stawka godzinowa od 1.09.2024: 33,00 zł brutto

  • Welcome Bonus 2 000 zł brutto dla nowozatrudnionych pracowników (regulamin bonusu dostępny u konsultanta Manpower)

  • Płatny Program Poleceń – poleć znajomego i zyskaj 1000 zł brutto

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • Pakiet ManpowerGroup Premium - karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna

  • Bezpłatny transport z: Łodzi, Pabianic, Zduńskiej Woli, Łasku, Brzezin, Koluszek, Andrespola, Łęczycy, Ozorkowa, Zgierza, Piotrkowa, Tuszyna, Rzgowa

  • Stołówka i parking dostępny dla pracowników

  • Świadczenia świąteczne

  • Możliwość nabycia nowych umiejętności i uprawnień

  • Wsparcie konsultanta Manpower na wszystkich etapach rekrutacji

  • Program bezpłatnego wsparcia psychologicznego, prawnego i porad finansowych dla pracowników i ich rodzin

  • Przerwa 30min (2x5 min i 1x20 minut)

  • Świadczenie gwiazdkowe

  • Kawa/herbata w kącikach socjalnych

  • Dodatkowe wynagrodzenie za sobotę (minimum 6h pracy) (150zł brutto) lub dzień wolny do odbioru

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

  • Uprawnienia UDT

  • Mile widziane doświadczenie

Zadania:

  • Dostarczanie komponentów na linię produkcyjną za pomocą wózków ciągnikowych

  • Przyjęcie towarów, rozładunki i załadunki samochodów, sprawdzanie towaru wg dokumentów

  • Odbieranie pustych opakowań i odpadów z linii montażowych i ich segregowanie;

  • Przygotowanie materiałów do wydawania na montaż

  • Wykonywanie zaplanowanych inwentaryzacji części

Jak aplikować: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez kliknięcie w opcję APLIKUJ na stronie i wypełnienie formularza.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Miejsce pracy: Łódź

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-02

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy