eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Piła › Referent prawno-administracyjny

Kto szuka:

Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu

Stanowisko:

Referent prawno-administracyjny

Numer referencyjny:

139427

Lokalizacja:

Piła

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

  • praca administracyjno-biurowa wykonywana w siedzibie urzędu,
  • praca wykonywana przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie,
  • użytkowanie sprzętu biurowego (drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów, skaner, telefon),
  • oświetlenie pomieszczenia pracy światłem naturalnym i sztucznym,
  • praca siedząca w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • wyposażenie stanowiska pracy zgodne z zaleceniami ergonomii, oświetlenie pomieszczenia pracy zgodne z wymogami.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

  • budynek dwukondygnacyjny,
  • w pobliżu wejścia do budynku znajduje się wyznaczone miejsce postojowe dla osób z niepełnosprawnością,
  • wejście do budynku zapewnia dostęp osobie z niepełnosprawnościami,
  • w budynku brak toalety przystosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych,
  • budynek wymaga prac przystosowawczych, do tego by mogły w nim pracować osoby niepełnosprawne,
  • brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym, niedosłyszącym oraz głuchoniemym,
  • narzędzia pracy: komputer, drukarka, niszczarka, kserokopiarka, telefon.

Zakres zadań

  • Przekazuje pracownikom, funkcjonariuszom, komórce organizacyjnej wszelkie informacje, które dotyczą obsługi kadrowej, w tym w szczególności dotyczące czasu pracy/służby, urlopów, delegacji, nadgodzin i przedłużonego czasu służby zgodnie z dyspozycją kierownika.
  • Obsługuje komórkę organizacyjną oraz pracowników i funkcjonariuszy w zakresie obsługi kadrowej, w tym w szczególności w zakresie dokumentów dotyczących czasu pracy, urlopów, delegacji, nadgodzin i przedłużonego czasu służby.
  • Obsługuje pocztę mailową sekretariatu – w tym obsługa SZD.
  • Odbiera i wysyła pocztę, w tym wstępnie dekretuje na podstawie rejestrów i ewidencji przed przedłożeniem jej kierownikowi.
  • Przyjmuje, gromadzi i wydaje akta Referatu (w tym obsługa ZED i ESKS, AKU KCIK).
  • Prowadzi ewidencje i wykazy Referatu (w tym czas pracy funkcjonariuszy).
  • Archiwizuje akta i ewidencje.
  • Wykonuje inne polecenia bezpośredniego przełożonego w ramach stanowiska pracy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe prawnicze lub administracyjne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Umiejętność jasnego, precyzyjnego i zwięzłego przekazywania informacji,
  • Umiejętność obsługi aplikacji biurowych (edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne, programy do prezentacji),
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy na własnym stanowisku,
  • Umiejętność działania w sytuacjach stresowych,
  • Brak współpracy z organami bezpieczeństwa wymienionymi w art. 2 ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnieniu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów (dotyczy kandydatów urodzonych przed 1 sierpnia 1972 r.),
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Co najmniej 6 miesięcy doświadczenia w pracy w administracji publicznej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-27

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu

branże: Prawo