PracaOferty pracy Piła › Poszukujemy Technika Farmaceutycznego - Szpital Ars Medical

Kto szuka:

Praca.farmacja.pl

Stanowisko:

Poszukujemy Technika Farmaceutycznego - Szpital Ars Medical

Lokalizacja:

Piła

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

- Wykonywanie czynności związanych z przygotowaniem, przechowywaniem i wydawaniem produktów leczniczych,

- Praca przy przyjmowaniu i wydawaniu wyrobów medycznych i sprzętu jednorazowego,

- Udzielanie informacji o lekach personelowi medycznemu,

- Kontrola terminów ważności leków przechowywanych w Aptece, wymiana leków przeterminowanych lub wycofanych z obrotu,

- Wykonywanie wszelkich prac mających na celu zapewnienie jakości oraz bezpieczeństwa ekspediowania i przygotowywania produktów leczniczych,

- Współpraca z personelem szpitala.

Poszukiwane kompetencje:

- Dyplom ukończenia szkoły na kierunku Technik Farmaceutyczny,

- Doświadczenie w formacji szpitalnej będzie dodatkowym atutem,

- Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,

- Umiejętność nawiązywania relacji.

Oferujemy:

- Indywidualnie dopasowaną formę i warunki współpracy (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa B2B),

- Możliwość skorzystania z pakietu benefitów pozapłacowych w zależności od wybranej formy współpracy,

- Pracę w pełnym wymiarze godzin,

- Możliwość skorzystania z dofinansowanie do kursów i szkoleń,

- Dołączenie do zespołu, który działa zgodnie z wartością: Medycyna na wyróżniającym nas poziomie.

Zapraszamy do składania swoich aplikacji za pośrednictwem formularza.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Praca.farmacja.pl

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja