PracaOferty pracy PiłaLekarz Systemu w Zespołach Ratownictwa Medycznego

Kto szuka:

Szpital Specjalistyczny w Pile

Stanowisko:

Lekarz Systemu w Zespołach Ratownictwa Medycznego

Lokalizacja:

Piła

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Pozostawanie w gotowości do udzielania świadczeń opieki zdrowotnej oraz udzielania świadczeń opieki zdrowotnej w czasie dyżurów w zespole specjalistycznym, zgodnie z posiadanymi kompetencjami jako lekarz systemu służących zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia, w razie wypadku, urazu, porodu,nagłego zachorowania lub nagłego pogorszenia stanu zdrowia powodujących zagrożenie życia lub zdrowia,a także w razie wszelkich innych zachorowań.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • wykształcenie wyższe, w tym:
    • lekarz posiadający specjalizację lub tytuł specjalisty w dziedzinie:
      • anestezjologii i intensywnej terapii,
      • medycyny ratunkowej,
      • neurologii
      lub
    • lekarz po drugim roku specjalizacji w tej dziedzinie, który kontynuuje szkolenie specjalizacyjne
      lub
      • chorób wewnętrznych,
      • kardiologii,
      • chirurgii ogólnej,
      • chirurgii dziecięcej,
      • ortopedii i traumatologii narządu ruchu, ortopedii i traumatologii,
      • pediatrii
      lub
    • lekarz, który w ramach szkolenia specjalizacyjnego ukończył moduł podstawowy w dziedzinie:
      • pediatrii,
      • chirurgii ogólnej i kontynuuje lub zakończył szkolenie specjalizacyjne oraz uzyskał tytuł specjalisty.
  • znajomość Ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym,
  • znajomość SWD PRM,
  • doświadczenie w obszarze biurowo-administracyjnym,
  • biegła znajomość obsługi komputera w tym pakietu Office,
  • umiejętność pracy zespołowej i budowania relacji interpersonalnych,
  • bardzo dobra komunikacja oraz nastawienie na realizację powierzonych zadań,
  • rzetelność, sumienność, wysoka kultura osobista.

Firma oferuje:

  • stabilne i bezpieczne zatrudnienie,
  • forma zatrudnienia – do ustalenia (umowa o pracę, zlecenie, B2B),
  • praca w systemie zmian (dyżury podwójne) z możliwością dopasowania grafiku do własnej dyspozycyjności,
  • praca w oparciu o przejrzyste procedury zgodne ze standardami praktyki lekarskiej,
  • przyjazna atmosfera, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu, pozwalające skupić się na Pacjencie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-24

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: Szpital Specjalistyczny w Pile

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...

Osoba ubezpieczona może zgłosić do swojego ubezpieczenia zdrowotnego swoich bliskich, którzy nie pracują. Dzięki temu, będą oni mogli korzystać z bezpłatnej opieki zdrowotnej jako członkowie rodziny. Co ważne, nie musimy za nich płacić ...

Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.