eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy PiłaLekarz

Kto szuka:

Szpital Specjalistyczny w Pile

Stanowisko:

Lekarz

Lokalizacja:

Piła

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Realizacja wysokiej jakości usług medycznych w oparciu o procedury

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Tytuł zawodowy lekarza oraz aktualne prawo do wykonywania zawodu
  • Specjalizacja lub w trakcie specjalizacji

Firma oferuje:

  • Umowa o pracę, zlecenie, B2B - do ustalenia
  • Praca zmianowa - dyżury podwójne.
  • Możliwość dopasowania grafiku

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-26

do końca oferty: 28 dni

pracodawca: Szpital Specjalistyczny w Pile

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Planując zmianę pracy i nową ścieżkę zawodową, należy solidnie przygotować się do procesu rekrutacji. Choć każdy z nas zapewne choć raz miał okazję uczestniczyć w rozmowie z rekruterem, to warto pamiętać o kilku ważnych zasadach ...

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...

Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...