PracaOferty pracy PiłaCustomer Service Specialist z j. niemieckim

Kto szuka:

ManpowerGroup

Stanowisko:

Customer Service Specialist z j. niemieckim

Numer referencyjny:

14465

Lokalizacja:

Piła

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • Bieżąca obsługa klientów polsko oraz niemieckojęzycznych (stały portfel klientów)
  • Nadzór nad cyklem zamówień klientów
  • Mailowy oraz telefoniczny kontakt z klientami firmy
  • Opieka posprzedażowa nad klientami
  • Zarządzanie pocztą elektroniczną oraz tradycyjną

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym – warunek konieczny
  • Min. 6-cio miesięczne doświadczenie pracy związanej z obsługą klienta
  • Wielozadaniowość
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
  • Umowa o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośredniego
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym (godziny pracy 8:00-16:00)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + przejrzysty system premiowy
  • Możliwość udziału w międzynarodowych targach branżowych
  • Zniżka na produkty firmowe

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-20

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: ManpowerGroup

branże: Sprzedaż

Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...

Pracownik, który zachorował w okresie, gdy wygasła jego umowa o pracę, ma prawo do zasiłku chorobowego, jeśli otrzymał eZLA wciągu 14 dni po ustaniu zatrudnienia. Powinien on jednak poinformować lekarza wystawiającego zwolnienie o ustaniu ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.