eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Piaseczno › PROJEKTANT OŚWIETLENIA

Kto szuka:

Del Piero Sp. z o.o.

Stanowisko:

PROJEKTANT OŚWIETLENIA

Lokalizacja:

Piaseczno

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Naszym Klientem jest ceniony i prężnie rozwijający się producent oświetlenia dla obiektów handlowych, przemysłowych oraz biurowych. Wspomagając firmę w dalszym dynamicznym rozwoju, poszukujemy kompetentnego Kandydata zainteresowanego podjęciem długofalowej współpracy poprzez objęcie stanowiska: PROJEKTANT OŚWIETLENIA

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • Obliczenia natężenia oświetlenia w środowisku programu Dialux
  • Opracowywanie rysunków w programie AutoCad
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Komunikacja z klientami i działem sprzedaży
  • Doradztwo w zakresie ustawień oświetlenia podczas montażu (online, offline)
  • Projektowanie oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego

 POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

  • doświadczenie zawodowe jako Projektant
  • znajomość Dialuxu i Microsoft Office i  Autodesk AutoCad
  • Autodesk Revit (będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość podstaw technologii oświetleniowej i standardów oświetleniowych w różnych segmentach (retail, oświetlenie uliczne, wewnętrzne oświetlenie dekoracyjne, oświetlenie przemysłowe i oświetlenie architektoniczne zewnętrzne)

OFERTA. Niniejsza oferta kierowana jest do osób, które oczekują samodzielnej i odpowiedzialnej pracy w ramach struktur prężnej i nowoczesnej firmy. W zamian za wysokie kwalifikacje, profesjonalizm i zaangażowanie, Nasz Klient oferuje:

  • możliwość zdobycia doświadczenia i sprawdzenia się w nowym środowisku
  • wsparcie merytoryczne i organizacyjne
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • opiekę medyczną
  • szkolenia i kursy

 Jeśli spełniasz powyższe wymagania i pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym - aplikuj! Poznać ciekawą ofertę zawsze warto!!! Zapewniamy 100 % dyskrecję !!!

Del Piero Sp. z o.o. działające na rynku usług doradztwa personalnego od 1998 roku zapewni wszystkim kandydatom pełną dyskrecję przestrzegając zasad etycznych branży oraz ogólnoprzyjętej kultury biznesowej. Firma posiada wpis w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 943. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wszystkie zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku "aplikuj".

Osoba prowadząca projekt:  Joanna Huptyś Menadżer Projektów Rekrutacyjnych i Badania Potencjału / Psycholog

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Del Piero Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura