PracaOferty pracy Austria › Kierowca C, Transport żywności - trasy lokalne, możliwość pracy w soboty

Kto szuka:

Perspektiva Doradztwo Personalne & Outsourcing Services

Kierowca C, Transport żywności - trasy lokalne, możliwość pracy w soboty

Lokalizacja:

Austria

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Firma PERSPEKTIVA (Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281)od 15 lat świadcząca usługi rekrutacji personelu do krajów UE dla swoich partnerów pilnie poszukuje osób do pracy w Austrii jako Kierowca C, Transport żywności - trasy lokalne

Opis stanowiska:

  • Kierowca na trasach lokalnych - transport żywności do hoteli i gastronomi
  • Park maszynowy: ciężarówki marki Iveco o ładowności  5,5-18 ton
  • Prasa w systemie 1 zmianowym - dniówki od 5 rano do oporu
  • trasy w promieniu ok 80km od bazy, jazda drogami regionalnymi
  • Codzienny powrót na baze i na zakwaterowanie

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia min 2700-2800€ netto miesięcznie*
Stawkę godzinową 14,71€ brutto
26,40€ diety netto za przepracowany dzień
15€ netto dodatku mieszkaniowego za przepracowany dzień

Dodatkowo​

Dodatek za prace w godzinach nadliczbowych + 50% do stawki godzinowej lub możliwość uzyskania dodatkowego urlopu
Dodatki zmianowe
13 i 14 pensja: Urlaubs- und Weihnachtsgeld
25 dni płatnego urlopu
Zwrot za 1 dojazd do pracy z polski - 0,11€ za km
Zagwarantowane zakwaterowanie - koszt 400 -500 € w zależności od standardu pokoju i regionu
Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
Długofalowe zatrudnienie
Zatrudnienie na austriackich warunkach
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Komunikatywna znajomość  niemieckiego -  min poziom A2
  • Prawo jazdy kat.C lub  C+E (Kod 95);
  • Ważne badania lekarskie oraz psychotechniczne
  • Ważna karta Kierowcy
  • Doświadczenie na stanowisku kierowcy (wymog konieczny).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-24

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Perspektiva Doradztwo Personalne & Outsourcing Services

branże: Logistyka / Transport / Zakupy