eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy PabianiceKucharz/Kucharka

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kucharz/Kucharka

Lokalizacja:

Pabianice

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Pawlikowice k. Pabianic

Zadania:

  • Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy
  • Dbanie o jakość i estetykę przygotowanych i serwowanych potraw

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Samodzielność
  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełny etat – bezpośrednio w strukturach firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wolne weekendy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Analityk ds. płac Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Spawacz TIG, MIG

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 31 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering

W dzisiejszym świecie, znajomość języków obcych jest nie tylko atutem w życiu osobistym, ale przede wszystkim kluczem do sukcesu zawodowego. W erze, w której w biznesie zacierają się granice państw, a międzynarodowa współpraca jest na ...

Jak wynika z danych GUS, w pierwszej połowie bieżącego roku w wypadkach przy pracy poszkodowanych zostało więcej osób niż w roku minionym, ale jednocześnie mniej było zdarzeń, które miały skutek śmiertelny lub zakończyły się ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...