eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy OtwockDoradca Klienta

Kto szuka:

Adreams M. Smerda Sp.k.

Stanowisko:

Doradca Klienta

Lokalizacja:

Otwock

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Hej! Co będziesz robić w najbliższym czasie?
A może chcesz zarobić i zdobyć doświadczenie w branży RTV/AGD/IT?
Świetnie się składa, bo właśnie szukamy Doradcy Klienta. Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci i pozytywne nastawienie!

Zapewnimy Ci:
  • umowę zlecenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • wiedzę na temat handlu w branży RTV/AGD/IT

Wymagania stawiane pracownikowi:

Twoje zadania:
  • sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy
  • zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji
  • dbanie o najwyższą jakość obsługi

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Magazynier Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Specjalista ds. zaopatrzenia

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-20

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Adreams M. Smerda Sp.k.

branże: Sprzedaż

Dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji wzbudza nie tylko ciekawość, ale również obawę. Pewnie większości z nas w ostatnim czasie przemknęła przez głowę myśl - co w przyszłości stanie się z moją pracą? Na to pytanie oczywiście ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Dokładne określenie wynagrodzenia na danym stanowisku jest bardzo istotne dla organizacji, a w szczególności dla osób zajmujących się rekrutacją nowych pracowników. Dynamiczny rynek pracy oraz pojawianie się na nim przedstawicieli nowego ...

Praca zdalna nie jest przedłużeniem urlopu. Prawnicy i eksperci rynku pracy nie maja co do tego wątpliwości, ale wciąż zdarzają się sytuacje, gdy pracownicy przedłużają sobie urlop wykorzystując pracę zdalną lub proszą pracodawców o ...