PracaOferty pracy Oświęcim › Kwalifikowany pracownik ochrony w Woli (woj. ślaskie) - Obiekt przemysłowy

Kto szuka:

GRUPA DGP

Kwalifikowany pracownik ochrony w Woli (woj. ślaskie) - Obiekt przemysłowy

Lokalizacja:

Oświęcim

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

DGP Security Partner Sp. z o. o. Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalne usługi z zakresu ochrony. Na rynku istniejemy od ponad 30 lat i nadal sukcesywnie się rozwijamy. Dysponujemy oddziałami na terenie całego kraju.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kwalifikowanych pracowników ochrony do ochrony obiektu przemysłowego w miejscowości Wola przy ul. Kopalnianej.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Obowiązki:

·         ochrona obiektu

·         obsługa szlabanu

·         obsługa monitoringu

Wymagania:

·         Orzeczenie o niepełnosprawności – mile widziane

·         Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony

Oferujemy:

·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         Pracę w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do niedzieli (według grafiku) w godz. 6:00-18:00, 18:00-6:00

·         Wynagrodzenie zawsze na czas

·         Stabilność zatrudnienia

W razie pytań zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 604 400 206 w godz. 7:00 - 15:00

Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę, aby DGP Security Partner Sp. z o. o. ul. Żytnia 15/23 01-014 Warszawa przetwarzał Twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji, selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: GRUPA DGP

branże: Ochrona osób i mienia