PracaOferty pracy Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOPERATOR MASZYN ZBROJARSKICH

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

OPERATOR MASZYN ZBROJARSKICH

Lokalizacja:

Ostrowiec Świętokrzyski

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1254

Obowiązki:

Obsługa maszyn zbrojarskich (cięcie, gięcie stali zbrojeniowej).

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy: Samsonowicza 2, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA PRACOWNIK "MYJKI" Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA PIEKARZ-CIASTOWY

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-08-10

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

Schyłek wakacji zaowocował znacznymi zmianami przepisów regulujących delegowanie kierowców w transporcie drogowym. Na mocy znowelizowanego prawa zmianie uległ m.in. sposób rozliczania wynagrodzeń polskich kierowców, których pracodawca ...

Dwa ostatnie miesiące roku to tradycyjnie już spore wyzwanie dla przedsiębiorców, ale również pracowników mierzących się z ogromnym wzrostem obciążenia pracą, szczególnie w handlu. Krajowa Sekcja Handlu NSZZ "Solidarność" już w ...

Dokładne określenie wynagrodzenia na danym stanowisku jest bardzo istotne dla organizacji, a w szczególności dla osób zajmujących się rekrutacją nowych pracowników. Dynamiczny rynek pracy oraz pojawianie się na nim przedstawicieli nowego ...

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.