PracaOferty pracy Ostrów WielkopolskiMobilny Ekspert Majątkowy

Kto szuka:

GRUPA PZU

Stanowisko:

Mobilny Ekspert Majątkowy

Numer referencyjny:

000019023

Lokalizacja:

Ostrów Wielkopolski

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Wykonywanie oględzin
  • Sporządzenie opisu szkody i dokumentacji fotograficznej
  • Ustalanie wielkości szkody oraz wyliczenie jej wartości
  • Optymalizacja kosztów obsługi szkody
  • Przestrzeganie standardów i procedur obsługi szkód oraz jakości obsługi Klienta

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Wiedza z zakresu techniki oraz technologii napraw
  • Znajomość zagadnień technicznych dotyczących budownictwa lub upraw rolnych
  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe techniczne
  • Znajomość systemów eksperckich będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • Umowa o pracę
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 7% opłacany przez pracodawcę
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Platforma benefitowa m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na życie w wielu wariantach
  • Dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych
  • Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów
  • Coroczne konferencje i inicjatywy promujące rozwój kompetencji przyszłości, z udziałem uznanych prelegentów
  • Programy i działania wellbeingowe dla pracowników
  • 2 dni w roku na wolontariat pracowniczy (możesz zrealizować autorski projekt wolontariacki lub wziąć udział w akcji zorganizowanej przez Fundację PZU)
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach 15 sekcji PZU Sport Team (od Badmintona – po Żeglarstwo)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-20

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: GRUPA PZU

branże: Ubezpieczenia

Jeszcze nie tak dawno początkujący specjaliści IT mogli wybierać spośród skierowanych do nich ogłoszeń. Pracy dla juniorów nie brakowało, a oferowane im wynagrodzenia były atrakcyjne względem przeciętnych. Obecnie siły na rynku pracy ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

Jeżeli z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie samodzielnie załatwić spraw w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, możemy udzielić pełnomocnictwa innej osobie. Kogo możemy upoważnić do reprezentowania nas? Jak to zrobić? Jakich spraw ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że we wrześniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,3% wyższe r/r i wyniosło 7379,88 zł brutto. Względem sierpnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.