PracaOferty pracy Ostrołęka › Analityk ds. modelowania ryzyka kredytowego

Kto szuka:

CAPITAL SERVICE

Stanowisko:

Analityk ds. modelowania ryzyka kredytowego

Lokalizacja:

Ostrołęka

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje obowiązki:
  • Tworzenie i ulepszanie modeli oceny ryzyka kredytowego
  • Regularne sprawdzanie działania tych modeli
  • Ocena wpływu zmian w tych modelach
  • Tworzenie analiz statystycznych związanych z ryzykiem kredytowym
  • Duża skala analizy danych biznesowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Możesz dołączyć do nas, jeśli:
  • Masz doświadczenie w modelowaniu ryzyka kredytowego
  • Pracowałeś nad modelami scoringowymi przez co najmniej 3 lata
  • Umiesz użytkować narzędzia statystyczne jak Python lub R
  • Znasz SQL
  • Skończyłeś studia z matematyki, statystyki, ekonomii, informatyki lub techniki
  • Chcesz się rozwijać w analizie ilościowej
  • Charakteryzujesz się samodzielnością, precyzją i innowacyjnością

Firma oferuje:

Oto, co oferujemy na start:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Innowacyjne projekty i rozwój kariery
  • Szkolenia i konferencje dla rozwoju umiejętności
  • Dobrą atmosferę
  • Ubezpieczenie i opiekę medyczną

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Project Manager Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Technik Utrzymania Ruchu

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: CAPITAL SERVICE

branże: Informatyka / Telekomunikacja