PracaOferty pracy UjazdPRACOWNIK BIUROWY Z JĘZYKIEM UKRAIŃSKIM

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY Z JĘZYKIEM UKRAIŃSKIM

Lokalizacja:

Ujazd

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0647

Obowiązki:

Aktywne budowanie bazy kandydatów, prowadzenie rekrutacji, uzupełnianie bazy danych, koordynacja pracowników, dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Języki:

  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • komunikatywność
  • obsługa pakietu MS Office
  • dobra organizacja czasu pracy

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 1] : silna motywacja do osiągania wyznaczonych celówWymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany

Miejsce pracy: Plac 1 Maja 1/1, 47-143 Ujazd, powiat: strzelecki, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-08-06

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Administracja biurowa

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

Czy trudno jest obecnie o znalezienie pracy w handlu? Odpowiedzi na to i inne pytania dostarcza najnowsze opracowanie Grafton Recruitment, które dowodzi, że w drugim kwartale bieżącego roku liczba ofert pracy wzrosła o 16% rdr. Zapotrzebowanie ...

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Nadchodzi czas wzmożonej pracy wielu branż, co w naturalny sposób generuje zapotrzebowanie na pracowników sezonowych. Tego typu zatrudnienie daje możliwość dodatkowego zarobku, jest też często szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego ...