PracaOferty pracy › Pomocnik spawacza termitowego / Pomocnik operatora zgrzewarki

Kto szuka:

LWZ Sp. z o.o.

Pomocnik spawacza termitowego / Pomocnik operatora zgrzewarki

Lokalizacja:

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Praca na torach kolejowych i tramwajowych polegająca na spawaniu termitowym oraz zgrzewaniu szyn na terenie całej Polski.
  • Delegacje na terenie całego kraju

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Dyspozycyjność (praca głównie w delegacjach).
  • Sumienność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki.
  • Mile widziane prawo jazdy w kat. B oraz doświadczenie w pracy na torach.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (m.in. opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie).
  • Możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia oraz specjalistycznych uprawnień spawalniczych.
  • Pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku robót kolejowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-29

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: LWZ Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

  • 141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...

  • 23,9 mln IOSKU za 2023 rok na PUE ZUS

    23,9 mln IOSKU za 2023 rok na PUE ZUS

    Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

  • Kontrola zwolnienia lekarskiego przez ZUS. Co nam grozi, gdy nie ma nas w domu?

    Kontrola zwolnienia lekarskiego przez ZUS. Co nam grozi, gdy nie ma nas w domu?

    Prawidłowość wykorzystania zwolnień lekarskich kontrolowana jest przez ZUS, ale także przez pracodawcę, jeśli zatrudnia ponad 20 osób. Czy ZUS zapowiada wizytę kontrolera? Co zrobić gdy w trakcie tej wizyty nie było nas w domu?

  • Zwolnienia grupowe: pracownicy muszą pamiętać o swoich prawach

    Zwolnienia grupowe: pracownicy muszą pamiętać o swoich prawach

    W przypadku bycia zwalnianym trudno jest mówić o przywilejach, ale pracownicy, którzy będą obejmowani zwolnieniami grupowymi muszą pamiętać o tym, że nie jest to standardowy system rozstania z firmą. Osobom odchodzącym należy się ...