eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy MosznaOPIEKUN/OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

OPIEKUN/OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH

Lokalizacja:

Moszna

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0563

Obowiązki:

Dbałość o higienę, samopoczucie oraz otoczenie Seniorów mieszkających w Domu Seniora Amazonka. Do obowiązków należy pomoc w porannej i wieczornej toalecie, kąpieli pomoc w ubieraniu lub przebieraniu się, pomoc przy poruszaniu się. Asysta przy posiłkach oraz dbałość o punktualne i właściwe zażywanie leków. Monitorowanie stanu zdrowia i dbanie o dobre samopoczucie Mieszkańców. Praca na umowę zlecenie z mozliwościa przejścia na umowę o pracę. Doświadczenie w zawodzie opiekun/opiekunka osób starszych mile widziane.

Wymagania:Wymagania dodatkowe:

Umiejętności i uprawnienia:

  • min. 1 rok doświadczenia

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub niepełnosprawnymi.

Miejsce pracy: Prudnicka 4, 47-370 Moszna, powiat: krapkowicki, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-23

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Ochrona osób i mienia

Hays wraz z kancelarią Baker McKenzie prezentują wnioski z raportu "Wynagrodzenia - największe tabu polskiego rynku pracy?" Pytanie zawarte w tytule opracowania dość wyraźnie nakreśla tendencję zaznaczającą się nad Wisłą - od jawności ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Pojawił się najnowszy "Raport Trendów & Wynagrodzeń 2024", a w nim porcja informacji dotyczących m.in. pensji, na jakie mogą liczyć obecnie specjaliści zatrudnieni w sektorze budownictwa i nieruchomości. Opracowanie autorstwa ManpowerGroup ...

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Artykuł stanowi podsumowanie wyników Kompleksowego raportu płacowego wiosna/lato 2024. W badaniu wzięło udział 979 firm. Większość stanowiły firmy produkcyjne (57%). Najwięcej firm prowadziło swoją działalność na terenie województwa ...