eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy MosznaOPIEKUN/OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

OPIEKUN/OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH

Lokalizacja:

Moszna

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0563

Obowiązki:

Dbałość o higienę, samopoczucie oraz otoczenie Seniorów mieszkających w Domu Seniora Amazonka. Do obowiązków należy pomoc w porannej i wieczornej toalecie, kąpieli pomoc w ubieraniu lub przebieraniu się, pomoc przy poruszaniu się. Asysta przy posiłkach oraz dbałość o punktualne i właściwe zażywanie leków. Monitorowanie stanu zdrowia i dbanie o dobre samopoczucie Mieszkańców. Praca na umowę zlecenie z mozliwościa przejścia na umowę o pracę. Doświadczenie w zawodzie opiekun/opiekunka osób starszych mile widziane.

Wymagania:Wymagania dodatkowe:

Umiejętności i uprawnienia:

  • min. 1 rok doświadczenia

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub niepełnosprawnymi.

Miejsce pracy: Prudnicka 4, 47-370 Moszna, powiat: krapkowicki, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Ochrona osób i mienia

Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...

Niemal każda firma przeprowadza dziś szkolenia. Warto wiedzieć, że w określonych przypadkach, czas spędzony na wyjeździe integracyjnym połączonym ze szkoleniem, może zostać potraktowany jako nadgodziny. "Konsekwencją regulacji zawartej w ...

Czy trudno jest obecnie o znalezienie pracy w handlu? Odpowiedzi na to i inne pytania dostarcza najnowsze opracowanie Grafton Recruitment, które dowodzi, że w drugim kwartale bieżącego roku liczba ofert pracy wzrosła o 16% rdr. Zapotrzebowanie ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.