eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy OsowiecOkrawacz

Kto szuka:

MOJ S.A.

Stanowisko:

Okrawacz

Lokalizacja:

Osowiec, k-Opola

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Montaż narzędzi na prasach okrojczych;
  • Usuwanie wypływki z odlewu metalowego z wykorzystaniem pras mimośrodowych;
  • Realizacja zadań zgodnie z planem produkcyjnym;
  • Dbałość o realizację zadań o charakterze produkcyjnym związanych z obsługą maszyn i urządzeń;

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Dostępność do pracy w systemie 3-zmianowym,

Wykształcenie:

  • Zawodowe – kierunkowe.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny,
  • Motywacyjny system wynagradzania oraz dodatek premiowy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-24

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: MOJ S.A.

branże: Produkcja / Przemysł

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej od 16 września 2024 r. zawieszono zajęcia w szkołach i placówkach edukacyjnych w czterech województwach narażonych najbardziej na skutki powodzi, dotyczy to około 420 placówek. W związku ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że we wrześniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,3% wyższe r/r i wyniosło 7379,88 zł brutto. Względem sierpnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

W I połowie 2024 roku było niemal o 1/4 mniej niż przed rokiem ofert pracy w IT - wynika z analizy No Fluff Jobs. Najbardziej poszukiwani byli specjaliści Backend, a na najwyższe zarobki mogli liczyć specjaliści Architecture - nawet 32,5 tys. ...