PracaOferty pracy OpoleKoordynator utrzymania czystości - placówki medycznej

Kto szuka:

DGP Clean Partner Sp. Z o.o.

Stanowisko:

Koordynator utrzymania czystości - placówki medycznej

Numer referencyjny:

DGP23/08/2024

Lokalizacja:

Opole, i okolice

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie i koordynowanie realizacją usług porządkowych,
  • reprezentowanie Spółki w bezpośrednich kontaktach z Kontrahentami oraz utrzymywanie pozytywnych relacji,
  • nadzór nad gospodarką materiałowo-sprzętową,
  • współpraca z działem kadr i rekrutacji,
  • nadzór nad pracownikami (organizacja pracy)
  • rozliczenie czasu pracy podległych pracowników.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • preferowane doświadczenie w obsłudze kontraktów usług porządkowych,
  • podstawowa znajomość przepisów prawa pracy i BHP,
  • komunikatywność, samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • obsługa pakietu MS Office
  • dyspozycyjność,
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Firma oferuje:

Zainteresowanym Kandydatom oferujemy:
  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę,
  • praca od poniedziałku do piątku 7-15,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • mile widziana książeczka sanepidu.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-13

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: DGP Clean Partner Sp. Z o.o.

branże: Praca fizyczna

Pojawił się pomysł, aby umowa o pracę stanowiła jedyną z dopuszczalnych form zatrudniania cudzoziemców. Jak nietrudno się domyślić, budzi on ożywioną dyskusję i spore kontrowersje. Konfederacja Lewiatan jest jego przeciwniczką ...

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Pojawił się najnowszy "Raport Trendów & Wynagrodzeń 2024", a w nim porcja informacji dotyczących m.in. pensji, na jakie mogą liczyć obecnie specjaliści zatrudnieni w sektorze budownictwa i nieruchomości. Opracowanie autorstwa ManpowerGroup ...

Pracownik, który zachorował w okresie, gdy wygasła jego umowa o pracę, ma prawo do zasiłku chorobowego, jeśli otrzymał eZLA wciągu 14 dni po ustaniu zatrudnienia. Powinien on jednak poinformować lekarza wystawiającego zwolnienie o ustaniu ...