PracaOferty pracy RozkochówKIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO POW. 3,5 T

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO POW. 3,5 T

Lokalizacja:

Rozkochów

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0642

Obowiązki:

Kierowca samochodu ciężarowego pow. 3,5 t w ruchu krajowym i międzynarodowym. Praca związana z częstymi wyjazdami po terenie Polski i całej Europy.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • PRAWO JAZDY KAT CE

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Wymagania dodatkowe:

  • mile widziana znajomość języka uzbeckiego
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego

Miejsce pracy: Wiejska 27, 47-344 Rozkochów, powiat: krapkowicki, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Brak danych

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA DIAGNOSTA Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-24

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń 2023 udział wzięło 2 975 pracowników zatrudnionych w działach personalnych. Z czego 88% stanowiły kobiety, 67% osoby z wykształceniem wyższym magisterskim, 82% pracowało w firmach z przewagą kapitału ...

No Fluff Jobs zaprezentował najnowsze doniesienia z rynku pracy w branży IT. Wynika z nich m.in., że sektor, który dotychczas słynął przede wszystkim z bardzo atrakcyjnych wynagrodzeń i możliwości dla pracowników bez dużego ...

Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...