eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy SidzinaKIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO

Lokalizacja:

Sidzina

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1178

Obowiązki:

Prace polowe w rolnictwie.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. T, doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku, chęci do pracy.

Miejsce pracy: 48-320 Sidzina, powiat: nyski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-08-31

do końca oferty: 42 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Rolnictwo / Leśnictwo / Ochrona środowiska

W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

Mediana wynagrodzeń w województwie małopolskim w 2023 roku wyniosła 7 450 PLN brutto, była wyższa o około 300 PLN od mediany ogólnopolskiej. 25% najniżej wynagradzanych pracowników zarabiało nie więcej niż 5 531 PLN, a 25% najwyżej ...

Hays wraz z kancelarią Baker McKenzie prezentują wnioski z raportu "Wynagrodzenia - największe tabu polskiego rynku pracy?" Pytanie zawarte w tytule opracowania dość wyraźnie nakreśla tendencję zaznaczającą się nad Wisłą - od jawności ...