PracaOferty pracy Skarbimierz › CZYNNOŚCI PRODUKCYJNE, LOGISTYCZNE

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

CZYNNOŚCI PRODUKCYJNE, LOGISTYCZNE

Lokalizacja:

Skarbimierz

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0490

Obowiązki:

WYKONYWANIE PROSTYCH CZYNNOŚCI PRODUKCYJNYCH PRZY PRODUKCJI FILTRÓW POWIETRZA I FILTRÓW CIECZY DEDYKOWANYCH DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH, MASZYN BUDOWLANYCH ORAZ URZĄDZEŃ ROLNICZYCH, MONTOWANIE ELEMENTÓW PRZY LINII PRODUKCYJNEJ, PAKOWANIE ELEMENTÓW, KOMPONENTÓW NIEZBĘDNYCH PRZY LINII PRODUKCYJNEJ I ICH UZUPEŁNIANIE.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : wynagrodzenie; NIE MNIEJ NIŻ 28,10 ZŁ BRUTTO/GODZINĘ; - system pracy: trzyzmianowy 06-14, 14-22, 22-06 praca odponiedziałku do niedzieli 40 godzin w tygodniu zależności od zleceń; - doświadczenie: min 3 miesięcy w ciągłu ostatnich 12miesięcy na CZYNNOŚCIACH PRODUKCYJNYCH, LOGISTYCZNYCH; - dojazd do pracy na koszt pracownika; kontakt ws. oferty pracy - hanna,velyka@personnelservice.pl, 574960610

Miejsce pracy: Smaków 6, 49-318 Skarbimierz, powiat: brzeski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Nie dotyczy

Staż pracy: lata: 0, miesiące: 3

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-05

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna