eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Opole › SPECJALISTA W DZIALE INWESTYCJI

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

SPECJALISTA W DZIALE INWESTYCJI

Lokalizacja:

Opole

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1274

Obowiązki:

Przygotowywanie i realizacja projektów inwestycyjnych
- Opracowywanie planów i harmonogramów realizacji projektów
- Udział w przygotowaniu zamówień publicznych dla projektów
- Udział w regulacji stanu prawnego nieruchomości niezbędnych do realizacji projektów: wykupy, wywłaszczenia, wyceny, odszkodowania, podziały, geodezja, uzgodnienia techniczne i koordynacyjne dla podmiotów zewnętrznych. Praca w godzinach 08.00-16.00

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: budownictwo, budownictwo-hydrotechniczne, specjalizacja: inżynieria i gospodarka wodna, melioracyjna, inżynieria środowiska

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: preferowane na kierunkach: budownictwo wodne, inżynieria środowiska, melioracje wodne, inżynieria i gospodarka wodna.min. 6miesięczne doświadczenie zawodowe w obszarze posiadanego wykształcenia, mile widziane uprawnienia budowlane w specjalności inżynieriii hydrotechnicznej lub specjalności konstrukcyjno - budowlanej, Umiejętności: Wymagana znajomość przepisów, ustaw, aktów prawnych:Dobra znajomość ustaw: Prawo Wodne, Prawo Budowlane, Umiejętność hierarchizacji zadań i organizacji pracy. Odpowiedzialność, rzetelność, terminowość.

Miejsce pracy: Odrowążów 2, 45-089 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: CV+ list motywacyjny, ksero dyplomu potwierdzającego posiadane wykształcenie innych uprawnień wysyłać drogą elektroniczną lub drogą pocztową na adres:Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Zarząd Zlewni Opole45-089 Opole, ul .Odrowążów 2. Link do ogłoszenia na stronie PGW WP https://www.wody.gov.pl/o-wodach-polskich/praca/3121-specjalista-zpi-opole

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-05

do końca oferty: 53 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Konsulting