eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy OpoleSPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI

Lokalizacja:

Opole

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1925

Obowiązki:

Prowadzenie dokumentacji związanej z księgowaniem zakupów towarów i usług, prowadzenie ewidencji środków trwałych, uzgadnianie kont rozrachunkowych, sporządzanie deklaracji VAT-7 oraz wymaganych sprawozdań, rozliczanie delegacji służbowych, sporządzanie raportów kasowych, uzgadnianie i rozliczanie biletów, prowadzenie rejestru pobranych zaliczek oraz nadzór nad terminowym ich rozliczaniem, prowadzenie kasy gotówkowej, przygotowywanie przelewów.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Znajomość księgowości
  • Fakturowanie

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 2] : Mile widziana znajomość programu Comarch Optima, umiejętność pracy w zespole, samodzielność, rzetelność, dobra organizacja pracy własnej[Umiejętność 1] : Komputer - podstawy obsługi komputera i internetu[Inne] : Wykształcenie średnie, preferowane ekonomiczne. Staż pracy co najmniej 6 miesięcy. Mile widziani absolwenci kierunków związanych z rachunkowością, finansami chcący nabyć doświadczenie zawodowe. Wynagrodzenie składa się z wynagrodzenia zasadniczego 5.000,00 zł oraz dodatku stażowego. Wszystkie informacje zawarte są w załączniku do ogłoszenia.

Miejsce pracy: Piastowska 14a, 45-081 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Staż pracy: lata: 1, miesiące: 6

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-16

do końca oferty: 54 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Finanse

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

W wakacje wszystko zwalnia. Także aktywność zawodowa wyhamowuje. Część pracowników wykorzystuje urlopy wypoczynkowe, więc wydawać by się mogło, że nie jest to dobry czas na szukanie nowej pracy. Jednak zdaniem ekspertów z Manpower ...