eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy OpoleSpawacz MIG/ MAG/ TIG

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Spawacz MIG/ MAG/ TIG

Lokalizacja:

Opole

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Opole

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Spawanie elementów konstrukcyjnych metodami MIG, MAG lub TIG
  • Przygotowanie powierzchni do spawania i kontrola jakości
  • Czytanie i stosowanie się do rysunków technicznych i dokumentacji
  • Dbałość o stan techniczny narzędzi oraz przestrzeganie norm BHP
  • Współpraca z innymi członkami zespołu produkcyjnego
Od kandydatów oczekujemy:
  • Znajomości metod spawania MIG, MAG lub TIG
  • Umiejętności czytania rysunków technicznych
  • Zdobytego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Precyzji i dokładności przy wykonywanych obowiązkach
  • Aktualnych uprawnień spawalniczych
  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
Oferujemy:
  • Możliwość nawiązania długiej i stabilnej współpracy zawieranej na podstawie umowy o pracę, bezpośrednio z naszym Klientem
  • Premię miesięczną w wysokości 15% wynagrodzenia podstawowego
  • Kompleksowe wdrożenie firmowe i stanowiskowe, z zapewnionym mentoringiem zarówno ze strony przełożonego, jak i współpracowników
  • Możliwość rozwoju technicznego poprzez pracę z doświadczonym zespołem branżowych specjalistów
  • Benefity: dofinansowanie karty MultiSport, prywatną opiekę medyczną, a także dopłaty do posiłków, które są dostępne w firmowej kantynie
  • Udział w licznych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, które dają możliwość dalszego rozwoju umiejętności
  • Możliwość pracy przy projektach dla renomowanych klientów o międzynarodowym zasięgu

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-21

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Planując zmianę pracy i nową ścieżkę zawodową, należy solidnie przygotować się do procesu rekrutacji. Choć każdy z nas zapewne choć raz miał okazję uczestniczyć w rozmowie z rekruterem, to warto pamiętać o kilku ważnych zasadach ...

Pozornie wakacje to najwspanialszy czas w roku, który kojarzy się wyłącznie z cudownym odpoczynkiem, doświadczaniem nowych rzeczy i wstawaniem każdego dnia z energią. Oczywiście w dużym stopniu tak jest - warto jednak przygotować się na ...

Coraz poważniej podchodzimy do świadomego planowania urlopu. Zdaniem ekspertów z firmy Quercus jest to związane z przykładaniem coraz większej wagi do work-life balance, ale także jest efektem działań pracodawców, takich jak wypłata ...