PracaOferty pracy Opole › REFERENT/ INSPEKTOR/SPECJALISTA W DZIALE SPRAW PRACOWNICZYCH I ORGANIZACJI

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

REFERENT/ INSPEKTOR/SPECJALISTA W DZIALE SPRAW PRACOWNICZYCH I ORGANIZACJI

Lokalizacja:

Opole

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0913

Obowiązki:

Obsługa kadrowo-płacowa pracowników Szpitala, praca w godz.7:30-15:05

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy w komórce kadr lub płac-minimum 2 lata w ostatnich 5 latach Dopuszcza się przyjęcie oferty nie spełniającej wymagań dotyczących wykształcenia wyższego o ile kandydat posiada minimum 3 lata w ostatnich 5 latach doświadczenia w pracy w komórce kadr i płac.Umiejętności, oczekiwania: 1.Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków od osób fizycznych2.Znajomość oprogramowania biurowego (Microsoft Office, Open Office)3.Umiejętność pracy w zespole, kreatywność4.Mile widziane doświadczenie w podmiocie leczniczym5.Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez samokształcenie oraz udział w szkoleniach finansowych przez pracodawcę.

Miejsce pracy: Augustyna Kośnego 53, 45-372 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV, Wymagane dokumenty proszę składać na mail Szpitala :rekrutacja@szpital.opole.pl lub osobiście u Kierownika Działu Spraw Pracowniczych i Organizacji (budynek Administracji pokój nr 5).

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-09

do końca oferty: 48 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Administracja biurowa