eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Opole › MŁODSZY OPERATOR

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

MŁODSZY OPERATOR

Lokalizacja:

Opole

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1271

Obowiązki:

Obsługa i konserwacja urządzeń na stopniu piętrzącym, obsługa narzędzi ręcznych i mechanicznych do prac związanych z dbaniem o tereny zielone , praca zmianowa , praca powyżej 3 m przy i nad lustrem wody. Praca w godz.6-14/14-22/22-6.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Doświadczenie z zakresu mechaniki. Uprawnienia OBOWIĄZKOWA KARTA PŁYWACKA Umiejętności: Mile widziane umiejętności z zakresu mechaniki...Adres miejsca wykonywania pracy: Stopień Wodny Groszowice Opole, ul. Śluza Groszowice.

Miejsce pracy: 45-089 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV + list motywacyjny , ksero karty pływackiej i ksero świadectwa lub dyplomu potwierdzającego posiadane wykształcenie, ksero posiadanych świadectw pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-05

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna