PracaOferty pracy OpoleManager zmiany w restauracji → mcdonald!

Kto szuka:

Sedulus Sp. z o.o.

Stanowisko:

Manager zmiany w restauracji → mcdonald!

Lokalizacja:

Opole

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Podejmowanie codziennych decyzji
  • Rozwiązywanie problemów
  • Zarządzaniem pracą zespołową
  • Współpraca z pracownikami
  • Praca w systemie 3-zmianowym

Wymagania stanowiska

  • Komunikatywność
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Oferta skierowana do osób mieszkających w Opolu
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku

Oferujemy

  • Umowa o pracę bezpośrednio w firmie
  • Wynagrodzenie 31,50 brutto/h
  • Dodatek nocny
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zniżki na nasze produkty do wszystkich restauracji w Polsce
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie
  • Możliwość nabycia kart sportowych MultiSport dla Ciebie i Twoich bliskich

Opiekunowie rekrutacji

Kręc Amanda

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-18

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Sedulus Sp. z o.o.

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Prawo niezmiennie pozostaje jednym z najchętniej wybieranych kierunków studiów w Polsce. Potwierdzają to dane z raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dotyczące wyników rekrutacji na rok akademicki 2023/2024, podczas której ...

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

W wakacje wszystko zwalnia. Także aktywność zawodowa wyhamowuje. Część pracowników wykorzystuje urlopy wypoczynkowe, więc wydawać by się mogło, że nie jest to dobry czas na szukanie nowej pracy. Jednak zdaniem ekspertów z Manpower ...