eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy OpoleKierownik robót drogowych

Kto szuka:

KOBYLARNIA S.A.

Stanowisko:

Kierownik robót drogowych

Lokalizacja:

Opole

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • Nadzór i koordynacja prac na powierzonym odcinku robót z zachowaniem najwyższych standardów jakości.
  • Realizacja projektów zgodnie z harmonogramem.
  • Kontrola jakości wykonanych prac oraz ich zgodność z przepisami i dokumentacją.
  • Aktywna współpraca z firmami budowlanymi.
  • Uczestnictwo w odbiorach robót budowlanych.
  • Precyzyjne wykonywanie obmiarów robót.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:

  • Minimum średniego wykształcenia kierunkowego (budownictwo).
  • Doświadczenie w zarządzaniu pracami bitumicznymi.
  • Biegła znajomość pakietu MS Office.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Gotowość do pracy w delegacjach.

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Brukarz Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Kierowca w ruchu międzynarodowym

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-20

do końca oferty: 28 dni

pracodawca: KOBYLARNIA S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Chociaż tegoroczny Dzień Niepodległości 11 listopada wypada w sobotę, to pracownicy nie stracą prawa do wypoczynku z tego tytułu. Według obowiązujących przepisów pracodawca musi udzielić dnia wolnego od pracy w innym terminie dla osób ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Grafton Recruitment zaprezentował wyniki "Raportu wynagrodzeń w sektorze przemysłowym 2024". Opracowanie rzuca światło na zgłaszane przez pracodawców zapotrzebowanie na pracowników, przeciętne wynagrodzenie oferowane w sektorze ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.